top of page
Dekore Gurme Yemek

Biz kimiz?

İstinye Catering, 2002 yılından bugüne catering, toplu yemek ve davet organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmet etmeyi misyon edinmiştir.

Müşterilerimize servis ettiğimiz her yemeğin kaliteli, lezzetli ve güvenli şekilde üretilmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz. Sizi de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Vizyon ve Misyonumuz

İstinye Catering olarak amacımız; müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamanın yanında ürün ve servis hizmetinde hijyen ve kalitenin devamlılığını sağlamak, ekibimizi ve kendimizi sürekli geliştirerek sektörde en iyiler arasında olan yerimizi korumaktır. Tedarikçilerimiz ve tüm ekibimiz üstün performans sergileyerek ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak ve vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır. İstinye Catering, üstlendiği hizmetleri sorumluluğunun bilincinde olarak başlangıcından itibaren sürecin her aşamasında standartlara uygun ve her daim müşteri ve memnuniyet odaklı hizmetler vermektedir. İstinye Yemek ailesi olarak, toplu yemek ve catering sektöründe sağlamış olduğumuz başarı ve güven duygusunu daimi kılmak, mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde fark yaratarak alanındaki tüm yenilik ve gelişmelere uyum sağlamaya devam etmekteyiz.

İstinye Catering Şirketi olarak; üretim ve servis hizmetlerimizde çevreye duyarlı, verimli, üretken, kaliteye önem veren, kalitesi konusunda müşterilerini aldatmayan, çalışkan, güleryüzlü ekibimizle, bireysel kazanç ile toplumsal hizmet ve çıkarları bağdaştırabilen, insan ve kurumlarla ilişkilerini günlük kısa vadeli çıkarlarına göre değil uzun vadede tüm ilgililerin çıkarlarını, kendi çıkarları dahil birlikte gözeten ilişkilerinde tutarlı olan paylaşımcı, yenilikler peşinde koşan, yaratıcı olmaya çalışan bir firma olarak, hizmet ve kalite çıtasını daima yüksek tutmayı kendimize vizyon edinmiş bulunmaktayız.

Telefon

Email 

Bizi Takip Edin

  • Instagram
bottom of page